Servis Güzergahlarımız

Okulumuz bünyesinde kendi servis filosu bulunmamaktadır. Profesyonel ve uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösteren bir servis şirketi ile anlaşma yapılmış olup, servis hostesi olarak okulumuz öğretmenleri görev almaktadır. Bu sayede öğrencilerimiz, okula daha motive olmuş bir şekilde gelirken güvenli bir başlangıç yapma imkanına sahiptir.

Servis araçlarının muayene raporları, sigorta poliçeleri ve periyodik bakım tutanakları okulumuza ibraz edilmiştir. Şoförlerin ve servis öğretmenlerinin sağlık ve adli raporları alınmış olup, şoförler Okul Servis Araç Sürücü Eğitimi Sertifikalı, servis öğretmenlerimiz ise Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi Sertifikalıdır. Bu belgeler ve raporlar ışığında servis ağında yer alan bütün personel Milli Eğitim Bakanlığı'na bildirilmiştir ve İl Valilik onayları alınmıştır.

Servis konusunda dikkat ettiğimiz diğer bir husus, bir öğrencinin okuldan veya evden çıkış süresi ile varış süresinin maksimum 40-45 dakika olmasıdır. En küçük yaş grubumuzda ise bu süre tavsiye edilmemekte, en fazla 20-25 dakika sınırı uygulanmaktadır. Belirtilen güzergahlarda bu süreler göz önünde bulundurularak açılıp veya kapatılmaktadır.

Servis kullanımında tek yön uygulaması, koltuğun tek öğrenciye sabah-akşam mecbur tahsis edilmesinden dolayı yoktur.

Servis ücretlendirmesini öğrenmek için "Kayıt Sekmesine" tıklayarak "Servis Ücreti İlanı" sayfasını ziyaret edebilirsiniz.